Regulamin zakupów

Regulamin Zakupów


1.
Sklep internetowy www.jubilex33.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci internet.Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe i nigdy nie używane oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.Po złożeniu zamówienia otrzymują Państwo zwrotnego maila z kopią zamówienia , kwotą do zapłaty i pełnymi  danymi do  wykonania  przelewu na nasze konto.Na wpłatę czekamy do 7 dni od złożenia zamówienia , później zostaje zamówienie anulowane.
2.
Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto i zawierają już wliczony podatek VAT 23%
W związku z nowelizacją ustawy od towarów i usług z dniem 1 stycznia 2017 roku półfabrykaty  srebrne zostały objęte tzw. mechanizmem odwrotnego obciążenia.
Klientów którzy prowadzą działalność gospodarczą i są zarejestrowani jako czynny płatnik podatku VAT na półfabrykaty srebrne obowiązują ceny netto. Faktury również są wystawiane z mechanizmem odwrotnego obciążenia (nie zawierają podatku VAT)
Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.Zamówiony towar dostarczany jest za pomocą Poczty Polskiej .
3.
Na wszystkie towary wystawiany jest paragon fiskalny lub na życzenie klienta Faktura VAT
Kupujący jest obciążony kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.Z kosztami i formą dostawy można zapoznać się w dziale "Rabaty" -
Koszt dostawy nie dodaje się wraz z zakupem kolejnego produktu.Kupując 1 produkt lub 10 produktów w jednym zamówieniu to koszt dostawy jest taki sam.
4.
Przesyłki krajowe o wartości powyżej 500zł  są ubezpieczane na nasz koszt.
5.
Za przesyłki o mniejszej wartości które zaginą przez Pocztę Polską nie ponosimy odpowiedzialności i zwrot za taką przesyłkę następuje według cennika Poczty Polskiej po uwzględnieniu reklamacji .

6.
Opłaty za przesyłki zagraniczne  naliczane są indywidualnie.
7.
Możliwe są następujące formy płatności:  
a)Przelewem na konto bankowe.
b)Szybkie płatności on-line przez firmę PayU która za obsługę pobiera 2.5%
c)Szybkie płatności on-line przez firmę PayPal która za obsługę pobiera 3%
8.
Przesyłki są  wysyłane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu  48h (2dni robocze) od daty zaksięgowania wpłaty na koncie ale jest to też uwarunkowane od ilości wpłat danego dnia i jeśli bedzie ich dużo to czas  realizacji zamówienia może się dodatkowo wydłużyć o 1 dzień
9.
Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską
10.
Zgodnie z ustawą z dnia 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumenta klient ma prawo odstąpić od umowy kupna towaru bez podania przyczyny w ciągu 14dni od daty odebrania przesyłki.
Jest to możliwe tylko jeśli produkt jest niezniszczony i nieużywany.Zwroty proszę kierować na adres firmy z dopiskiem "zwrot" .Natychmiast po otrzymaniu przesyłki dokonamy zwrotu kosztów produktu na podany nr. konta lub pocztą Polską na podany adres.Koszty przesyłki nie podlegają zwrotowi - klient dokonuje zwrotu na swój koszt

11.
 Reklamacja - W przypadku produktu który okaże się wadliwy lub uszkodzony proszę odesłać w ciągu 14 dni na adres firmy ,na nasz koszt.Zostanie wymieniony  na nowy lub w przypadku braku produktu na magazynie zostanie zwrócona jego wartość wraz z poniesionymi kosztami dostawy na wskazany nr. konta.Produkt objęty reklamacją prosimy odsyłać listem poleconym priorytetowym.
12.
jeżeli strony nie umówiły sie inaczej prawo od odstąpienia od umowy zawartej na odległosć nie przysługuje konsumentowi w wypadkach
a) świadczenia usług rozpoczetego za zgodą konsumenta przed upływem terminu o którym mowa w art.7 ust.1
b) dotyczacych nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych  po usunieciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania
c) umów dotyczacych świadczeń za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym
d) świadczeń o własciwościach określonych przez konsumenta  w złożonym przez niego zamówieniu lub sciśle zwiazanych z jego osobą
e) świadczen które z uwagi na ich charakter nie moga zostać zwrócone  lub których  przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu
f) dostarczania prasy
g) usług w zakresie gier hazardowych

13.
   Regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym jubilex33. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie .
Sklep jest w trybie podglądu

Ważne!!!! Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl